Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
26.05.2024
niedziela
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Zwycięstwo linii bufetów FRESH na targach EuroGastro 2018Komat jako czołowy producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej nieustannie poszerza swoją ofertę o coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania dla gastronomii. Dużym sukcesem jaki osiągnęła w ostatnim czasie firma Komat jest najnowsza linia bufetów FRESH. Sprzęt ten już po raz kolejny został nagrodzony, tym razem w konkursie na Najlepszy Produkt na targach EuroGastro 2018.
 
Targi EuroGastro to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce. Uczestniczą w niej czołowi producenci urządzeń i usług dedykowanych sektorowi HoReCa. Niezwykle miłym akcentem podczas każdej edycji targów jest wyłonienie laureatów konkursu na Najlepszy Produkt. W tym roku spośród zgłoszonych produktów w kategorii WYPOSAŻENIE SAL RESTAURACYJNYCH, BARÓW, KAWIARNI, CUKIERNI, LODZIARNI, Komat nie miał sobie równych i zdobył nagrodę główną za LINIĘ BUFETÓW FRESH. Nagrodę z rąk przedstawiciela MT Targów Polska, Prezes Zarządu - Urszuli Potęgi, odebrał Prezes firmy Komat Mieczysław Kozłowski wraz z córką Anną.
 
 
Linia bufetów FRESH wyróżnia się wysokim poziomem funkcjonalności, energooszczędnością, łatwością utrzymywania go w czystości oraz bezpieczeństwem użytkowania. W bufecie chłodniczym został zastosowany wysokiej klasy układ chłodniczy oparty na niezawodnym i energooszczędnym agregacie. Dzięki temu utrzymywana jest stabilna temperatura w zakresie od 4 do 12oC, a urządzenie jest przyjazne środowisku. W bufecie grzewczym energooszczędność gwarantuje zastosowanie płyty indukcyjnej, dzięki której wyeliminowano również ryzyko poparzenia się przez klientów i obsługę.
 
 
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację potraw, a także gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Oprócz mgiełki pary wodnej zastosowanej w bufetach chłodniczych, do wysokiego poziomu prezentacji przyczynia się również kaskadowy układ półek, który odpowiednio eksponuje produkty i ułatwia do nich dostęp klientom.
 
 
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również najnowsze mobilne stanowisko gastronomiczne - SMARTCAP. Ta modułowa konstrukcja z rozbudowanymi akcesoriami zawiera wszystko co potrzebne do gotowania mobilnego. Stanowisko SMARTCAP wyposażone jest w urządzenia gastronomiczne, stół chłodniczy, komorę zlewu z baterią oraz dozownikiem mydła, reling z opcją składania, a także osobne miejsce na odpadki, zbiornik na czystą i brudną wodę. Całość utrzymuje się na bardzo wytrzymałych kółkach, a od strony klienta znajduje się uchylna szyba.
 
 
Co ważne, SMARTCAP posiada zrównoważony system filtrów, który pozwala na oczyszczenie powietrza z oparów i zapachów powstających w czasie przygotowywania dań w 99,9%! Powietrze zasysane z otoczenia przechodzi przez system plazmowy wyposażony w różnego rodzaju filtry. W kolejnym etapie zanieczyszczone podczas gotowania powietrze trafia do wyciągu znajdującego się w nadstawie (SMARTCAP hardtop) lub do wyciągu znajdującego się naokoło zainstalowanych urządzeń (SMARTCAP softtop). W rezultacie wydmuchiwane do otoczenia powietrze podczas procesu filtracji zostaje oczyszczone z tłuszczów i zapachów nawet w 99,9%.
 
 
Podczas targów EuroGastro/WorldHotel, które odbyły się w dniach 21-23 marca 2018 roku w Warszawie, wszyscy przybyli goście na stoisku firmy Komat mogli sami ocenić jakość urządzeń, a także otrzymać od firmowych doradców wiele cennych wskazówek i rad. Rozmowom nie było końca.
 
 
Firma Komat obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia na rynku HoReCa zaprezentowała również składany bar mobilny speedBAR, Bufet premiumCold oraz wielokrotnie nagradzany masterBAR. Dbałość o szczegóły, estetyka i jakość produktów Komatu zachwyciły wymagających klientów. Zwiedzający stoisko Komatu mieli okazję podziwiać także barmańskie show w wykonaniu znanego barmana – Krzysztofa Drabika.
 
 
Komat proponuje zupełnie nowy wymiar gastronomii oraz gwarantuje satysfakcję z realizacji nawet najbardziej śmiałej wizji kuchni. Jej 25-letnie doświadczenie pozwoliło stworzyć silną światową markę, która zyskała zaufanie klientów w branży gastronomicznej. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie w dniu 24 lutego 2018 roku tytułu Platynowy HIT 2017. Zdobyte wyróżnienie w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym Hit Regionu firmy Komat stanowi wspaniały dowód na to, że jej działania i nieustanny rozwój na przestrzeni ćwierć wieku zostały docenione.
 
Wszystkich zainteresowanych produktami firmy Komat zapraszamy na stronę www.komat.com.pl
Komat Mieczysław Kozłowski
Romanowo Dolne 105
64-704 Romanowo Dolne
tel.: 67 255 98 20-21
fax: 67 255 98 22
e-mail:komat@komat.com.pl
www.komat.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000