Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
26.05.2024
niedziela
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Złote Medale MTP targów Polagra Gastro/Invest Hotel przyznane!


Dnia 9 sierpnia 2017 roku odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, który wybrał najbardziej innowacyjne produkty. Ze wszystkimi laureatami tego konkursu będzie można zapoznać się podczas bloku targów Polagra zaplanowanego na 25-28 września br.
 
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.
 
W tym roku Sąd Konkursowy przyznał cztery złote Medale, które zostaną zaprezentowane na ekspozycji targów Polagra Gastro/Invest Hotel. W gronie wyróżnionych firm znalazły się: EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Komat Mieczysław Kozłowski, PRO ASCOBLOC Sp. z o.o oraz MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG (zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o.).
 
Jak podkreślają organizatorzy targów, to jeszcze nie koniec zmagań o wyróżnienia targowe. Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali MTP wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie będzie możliwe w trakcie targów Polagra Gastro/Invest Hotel, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych do tego stoiskach – Strefa Mistrzów oraz za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.mtp.pl.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel, w ramach dobrze wypracowanej już formuły, ponownie dostarczą wielu  inspiracji dla przedstawicieli sektora HoReCa, a nowe koncepcje niewątpliwie będą stymulować branżę do dalszego rozwoju. Przedstawicielom gastronomii polecamy również zapoznanie z ekspozycją, odbywających się w tym samym czasie, targów Polagra Food, gdzie wystawcy zaprezentują wiele nowości oraz także produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP (lista laureatów targów Polagra Food znajduje się na: http://www.polagra-food.pl/pl/zloty_medal_mtp/o_laureaci_konkursu_o_zloty_medal_mtp_2017/).
 

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP targów:
 
1. JAX PROFESSIONAL Profesjonalny zestaw do mycia pieców konwekcyjno-parowych i grilli
EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Poznań
Pawilon 6A stoisko 34
Preparat JAX PROFESSIONAL 44 do mycia  pieców konwekcyjno-parowych z wbudowanym systemem mycia oraz do użytku ręcznego bazuje na wodorotlenku potasu, bardziej reaktywnym i skuteczniejszym niż NaOH. Mniejszy udział procentowy alkaliów, przy zachowaniu tej samej siły mycia, to mniejsza korozja komory i szyby pieca. Zawarty w produkcie rozpuszczalnik zwielokrotnia efekt. Do procesu płukania po myciu niezbędny jest JAX PROFESSIONAL 46 likwidujący alkaliczny odczyn płynu myjącego. Liczy się efekt i bezpieczeństwo!
 
2. Linia bufetów FRESH Komat Mieczysław Kozłowski, Romanowo Dolne Pawilon 6A stoisko 18

Firma Komat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała rodzinę bufetów FRESH. Bufety z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny. Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują zachowanie ich świeżości oraz walorów smakowych przez dłuższy czas.

3. Sterownik cyfrowy grzewczych urządzeń gastronomicznych PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., Syców Pawilon 6A stoisko 19
 
Nowość na rynku sterowania urządzeniami grzewczymi w gastronomii. Sterowanie Cyfrowe Ascobloc to gwarancja idealnej nastawy temperatury, łatwość utrzymania w czystości i najwyższe bezpieczeństwo pracy. Czytelny wyświetlacz pozwala w szybki sposób skontrolować nastawę w % w przypadku promienników halogenowych i w °C w przypadku grzałek. Panel sterowania zredukowany do naklejki plastikowej daje nieporównywalnie wyższą higienę w stosunku do konwencjonalnych gałek.

4. Zmywarka kapturowa M-iClean H MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG, Niemcy Zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o., Suchy Las, Jelonek Pawilon 6A stoisko 48

Zmywarka kapturowa zbudowana całkowicie od podstaw, która znacznie skróci czas pracy i pomoże zmniejszyć koszt mediów. Automatyczny kaptur, który zamyka się po wykryciu kosza i otwiera natychmiast po zakończonym procesie mycia. Personel może zająć się w tym czasie innymi zadaniami, nie martwiąc się, że nie zauważy końca procesu. Para nie przedostaje się do pomieszczenia, gdyż zostaje zassana przez komin zintegrowany z kapturem zmywarki, a ciepło odzyskiwane jest nie tylko w trakcie procesu mycia, ale także z wody odpływowej. Nowy wymiar zmywania – jesteś w raju zmywania.

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne. Lista ułożona alfabetycznie wg produktów.

Więcej informacji na www.polagragastro.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000