Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
26.05.2024
niedziela
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Zakończyły się Targi POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL


Cztery intensywne dla branży HoReCa dni za nami. Dnia 1 października, rozpoczęły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Holteli POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL.

Pierwszy dzień targowy charakteryzowała spokojna atmosfera sprzyjająca rozmowom biznesowym i zapoznaniu się z ofertą wyposażenia wystawców. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się w szczególności rozwiązania prezentowana w Galerii Innowacji. Warto również podkreślić, że pierwszego dnia targów miała miejsce światowa premiera nowoczesnego urządzenia marki Winterhalter, które przez kolejne trzy dni  można było zobaczyć i poznać jego zalety stoisku firmy. Restauratorzy i wszyscy miłośnicy wina mogli z kolei wziąć udział w spotkaniu z Maciejem Katarzyńskim, jedynym certyfikowanym w Polsce veneciadroem i sommelierem.
 

Kolejne dwa dni zapamiętamy z niezwykłej dynamiki dzięki licznym zwiedzającym, którzy przyjechali, by zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami dla lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych, a także wydarzeniom, które towarzyszyły ekspozycji.

Sercem targów byłą oczywiście strefa kulinarna, gdzie odbywał się18. finał Kulinarnego Pucharu Polski. Wyniki konkursu ogłoszono 3 października podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na najwyższym podium, po raz drugi, stanął Bartosz Peter, któremu w drodze do zwycięstwa towarzyszył Dawid Wojciechowski. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski – II miejsce oraz Kamil Tłuczek i Piotr Kuzdro – III miejsce.

Zainteresowaniem gości targowych cieszyły się również spotkania na temat budowania marki w gastronomii, tej własnej, jak i restauracji. Ekspertki z Agencji Marketingowej MOMA zdradziły zaprezentowały pakiet wskazówek, które pozwolą szefom kuchni i restauratorom zrozumieć zasady tworzenia silnych brandów i ich skutecznego wykorzystywania.

Tegoroczną edycję targów odwiedzili również Mistrzowie Smaku niemalże z całej Polski, wyłonienie w plebiscycie organizowanym przez wydawcę dzienników Polka Press. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce na scenie targowej trzeciego i czwartego dnia targów.

Ostatni dzień targowy zakończony został mocnym akcentem hotelarskim. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie przyjechało ponad 1000 hotelarzy, aby wziąć udział w piątej edycji <HMC> Hotel Marketing Conference. Tego dnia poznaliśmy także mistrzów carvingu w ramach konkursu organizowanego przez Carving-Gniech.

Na kolejną edycję targów zapraszamy w 2019 roku, w dniach 30 września – 3 października.
 
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z targów:

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000