Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
26.05.2024
niedziela
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Linia bufetów FRESH nagrodzona na targach HORECA 2017


Firma KOMAT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała rodzinę bufetów FRESH, która od momentu swojej premiery we wrześniu 2017 roku cieszy się dużym uznaniem w branży gastronomicznej. Potwierdzeniem tego jest zdobycie kolejnej nagrody w Konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii na targach HORECA®.

Bufety z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny. Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Kaskadowy układ półek pozwala odpowiednio wyeksponować przyrządzone dania oraz ułatwia do nich dostęp klientom. W bufecie chłodniczym dodatkowy efekt wizualny zapewnia mgiełka pary wodnej okalająca prezentowane potrawy.
 

Potrawy eksponowane na bufecie chłodniczym FRESH pozostaną zawsze świeże nie tylko dlatego, że chłodzone są półki bufetu oraz powierzchnia blatu, ale także dzięki nadmuchowi powietrza o zwiększonej wilgotności, które zapobiega wysuszaniu produktów. Bufet chłodniczy FRESH wyposażony jest w innowacyjny podział na strefy chłodzenia. System premiumCold oparty jest na wymuszonym obiegu zimnego powietrza, które dzięki nowatorskim rozwiązaniom chłodzi nie tylko powierzchnię blatu i półek, ale również schładza bezpośrednio potrawy. Zimne powietrze, otaczające potrawy z każdej strony, stwarza idealny mikroklimat pozwalający na długo zachować walory smakowe i jakościowe prezentowanych produktów. 
 

Firma KOMAT tak zaprojektowała bufety z linii FRESH, aby mieli Państwo możliwość zastosowania dowolnej zabudowy. Dzięki temu bufet wpasuje się w każde wnętrze. Zabudowę wykonać można w wielu wariantach kolorystycznych z materiałów takich jak drewno, stal, kamień, konglomerat lub Corian®. Ponadto, zastosowanie w bufecie grzewczym płyty indukcyjnej zwiększa bezpieczeństwo, eliminując ryzyko poparzenia się przez klientów i obsługę oraz pozwala szybciej osiągnąć zadaną temperaturę. Odpowiednia konstrukcja bufetów z linii FRESH umożliwia łatwe utrzymanie urządzenia w czystości. Gwarantują to m.in. rozwiązania takie jak łatwe w demontażu półki nastawiane na blat, wygodny dostęp do agregatu ukrytego w podstawie, łatwy dostęp do podnoszonego na siłownikach parownika oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów.
 

Innowacyjność i wysoka jakość bufetów z linii FRESH została doceniona w Konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, podczas 25. targów HORECA® w Krakowie. Bufety FRESH zwyciężyły w kategorii wyposażenie i urządzenia gastronomiczne. To już kolejny raz kiedy firma KOMAT zaskakuje świat gastronomiczny pomysłowością i nowoczesnością produkowanych urządzeń bufety FRESH zostały docenione przez środowisko gastronomiczne.

W dniach 15-17 listopad 2017 r. w trakcie targów HORECA® ponownie mieli Państwo okazję przekonać się na żywo o wyjątkowości bufetów z linii FRESH. Firmowi przedstawiciele udzielali cennych wskazówek i informacji dotyczących bufetów FRESH oraz wszystkich innych prezentowanych mebli i urządzeń gastronomicznych marki KOMAT.
 

Bufety z linii FRESH prócz funkcjonalności zapewniają odpowiedni poziom energooszczędności. W bufecie chłodniczym został zastosowany wysokiej klasy układ chłodniczy oparty na niezawodnym i energooszczędnym agregacie. Dzięki temu utrzymana jest stabilna temperatura w zakresie od 4 do 12oC, a urządzenie jest przyjazne środowisku. W bufecie grzewczym energooszczędność gwarantuje zastosowanie płyty indukcyjnej. Aby zapewnić najwyższy standard higieniczny, wszystkie parowniki stosowane przez firmę KOMAT w bufetach chłodniczych pokryte są specjalną powłoką w procesie kataforezy. Przestrzeń pod bufetem została wypełniona systemem wyjątkowo pojemnych szuflad. Daje to obsłudze dodatkową przestrzeń na przechowywanie niezbędnych w codziennym działaniu restauracji akcesoriów.
 

Firma KOMAT zajmuje się nie tylko produkcją katalogowych mebli i urządzeń, ale w szczególności ukierunkowana jest na indywidualne i nietypowe zamówienia klientów. Doświadczeni konstruktorzy z pewnością pomogą Państwu przy odpowiednim doborze mebli i urządzeń, a także doradzą jak optymalnie zaprojektować przestrzeń kuchenną.
 
Wszystkich zainteresowanych produktami firmy KOMAT zapraszamy na stronę www.komat.com.pl

Komat Mieczysław Kozłowski
Romanowo Dolne 105
64-704 Romanowo Dolne
tel.: 67 255 98 20-21
fax: 67 255 98 22
e-mail:komat@komat.com.pl
www.komat.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000