Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
20.04.2024
sobota
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2022


Zakończyła się szósta edycja Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów, która odbyła się 12 października 2022 roku w EXPO XXI w Warszawie. Nowa poszerzona formuła wydarzenia zgromadziła rzeszę szefów kuchni, pracowników gastronomii, ale również Restauratorów, którzy po raz pierwszy pojawili się w nazwie kongresu.

Spotkanie to było doskonałą okazją wiadomość do zapoznania się z nowościami oraz nadchodzącymi trendami w branży gastronomicznej. Kongres corocznie oferuje bezpłatny program edukacyjny na najwyższym poziomie. Jest to unikalna możliwość wysłuchania wystąpień ekspertów. Do tej pory program edukacyjny kongresu dostępny był jedynie dla kucharzy. Teraz skorzystać z niego będą mogli także właściciele restauracji.
 


Edycja 2022 Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów w dużej części poświęcona została kuchni roślinnej. Dużo miejsca w programie zajęły też trendy oraz zmieniające się warunki funkcjonowania gastronomii. Pojawiąły się wystąpienia z zakresu budowania zespołu, przywództwa, kontroli food cost’u i produktów ekologicznych. Po raz pierwszy poruszone zostały tematy związane z egzotyczną kuchnią 5 przemian oraz zagadnienia dotyczące obsługi sali.

Dla wielu uczestników ważną i interesującą częścią kongresu jest Strefa Dostawców, gdzie można było porozmawiać i zapoznać się ofertą kilkudziesięciu najciekawszych dostawców branży HoReCa. Miejsce to skupiło firmy mocno zaangażowane w rozwój gastronomii w Polsce, z których większość od lat wspiera wydarzenie i umożliwia jego realizację. Na stoiskach dostawców odbyły się także niezwykle cenne warsztaty produktowe.
 


Po raz pierwszy w tym roku na kongresie były aż dwie sceny. Nie zabrakło więc nie tylko warsztatów, ale również niezwykle cennych wystąpień ekspertów oraz debat.
 


Kongresowi Szefów Kuchni i Restauratorów 2022 z pewnością towarzyszyć będzie wiele emocji wynikających z możliwości spotkania gronie ludzi branży, owocnych rozmów z dostawcami oraz inspiracji.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000