Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
V Jubileuszowa Gal...
Podsumowanie Targó...
Kolejny sukces fir...
Nowoczesne metody ...
Kongres Szefów Kuc...
Targi POLAGRA GAST...
Warszawski Festiwa...
Zwycięstwo linii b...
POSbistro na targa...
Targi EuroGastro ...
Targi FOOD-to-GO 2...
Wyjątkowe srebrne ...
Linia bufetów FRES...
Prawdziwe spotkani...
Najlepsi szefowie ...
Złote Medale MTP t...
Wakacyjne staże zw...
Akademia Inspiracj...
EuroGastro i World...
Za nami WorldFood ...
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Fanex
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Zwycięstwo linii bufetów FRESH na targach EuroGastro 2018Komat jako czołowy producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej nieustannie poszerza swoją ofertę o coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania dla gastronomii. Dużym sukcesem jaki osiągnęła w ostatnim czasie firma Komat jest najnowsza linia bufetów FRESH. Sprzęt ten już po raz kolejny został nagrodzony, tym razem w konkursie na Najlepszy Produkt na targach EuroGastro 2018.
 
Targi EuroGastro to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce. Uczestniczą w niej czołowi producenci urządzeń i usług dedykowanych sektorowi HoReCa. Niezwykle miłym akcentem podczas każdej edycji targów jest wyłonienie laureatów konkursu na Najlepszy Produkt. W tym roku spośród zgłoszonych produktów w kategorii WYPOSAŻENIE SAL RESTAURACYJNYCH, BARÓW, KAWIARNI, CUKIERNI, LODZIARNI, Komat nie miał sobie równych i zdobył nagrodę główną za LINIĘ BUFETÓW FRESH. Nagrodę z rąk przedstawiciela MT Targów Polska, Prezes Zarządu - Urszuli Potęgi, odebrał Prezes firmy Komat Mieczysław Kozłowski wraz z córką Anną.
 
 
Linia bufetów FRESH wyróżnia się wysokim poziomem funkcjonalności, energooszczędnością, łatwością utrzymywania go w czystości oraz bezpieczeństwem użytkowania. W bufecie chłodniczym został zastosowany wysokiej klasy układ chłodniczy oparty na niezawodnym i energooszczędnym agregacie. Dzięki temu utrzymywana jest stabilna temperatura w zakresie od 4 do 12oC, a urządzenie jest przyjazne środowisku. W bufecie grzewczym energooszczędność gwarantuje zastosowanie płyty indukcyjnej, dzięki której wyeliminowano również ryzyko poparzenia się przez klientów i obsługę.
 
 
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację potraw, a także gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Oprócz mgiełki pary wodnej zastosowanej w bufetach chłodniczych, do wysokiego poziomu prezentacji przyczynia się również kaskadowy układ półek, który odpowiednio eksponuje produkty i ułatwia do nich dostęp klientom.
 
 
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również najnowsze mobilne stanowisko gastronomiczne - SMARTCAP. Ta modułowa konstrukcja z rozbudowanymi akcesoriami zawiera wszystko co potrzebne do gotowania mobilnego. Stanowisko SMARTCAP wyposażone jest w urządzenia gastronomiczne, stół chłodniczy, komorę zlewu z baterią oraz dozownikiem mydła, reling z opcją składania, a także osobne miejsce na odpadki, zbiornik na czystą i brudną wodę. Całość utrzymuje się na bardzo wytrzymałych kółkach, a od strony klienta znajduje się uchylna szyba.
 
 
Co ważne, SMARTCAP posiada zrównoważony system filtrów, który pozwala na oczyszczenie powietrza z oparów i zapachów powstających w czasie przygotowywania dań w 99,9%! Powietrze zasysane z otoczenia przechodzi przez system plazmowy wyposażony w różnego rodzaju filtry. W kolejnym etapie zanieczyszczone podczas gotowania powietrze trafia do wyciągu znajdującego się w nadstawie (SMARTCAP hardtop) lub do wyciągu znajdującego się naokoło zainstalowanych urządzeń (SMARTCAP softtop). W rezultacie wydmuchiwane do otoczenia powietrze podczas procesu filtracji zostaje oczyszczone z tłuszczów i zapachów nawet w 99,9%.
 
 
Podczas targów EuroGastro/WorldHotel, które odbyły się w dniach 21-23 marca 2018 roku w Warszawie, wszyscy przybyli goście na stoisku firmy Komat mogli sami ocenić jakość urządzeń, a także otrzymać od firmowych doradców wiele cennych wskazówek i rad. Rozmowom nie było końca.
 
 
Firma Komat obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia na rynku HoReCa zaprezentowała również składany bar mobilny speedBAR, Bufet premiumCold oraz wielokrotnie nagradzany masterBAR. Dbałość o szczegóły, estetyka i jakość produktów Komatu zachwyciły wymagających klientów. Zwiedzający stoisko Komatu mieli okazję podziwiać także barmańskie show w wykonaniu znanego barmana – Krzysztofa Drabika.
 
 
Komat proponuje zupełnie nowy wymiar gastronomii oraz gwarantuje satysfakcję z realizacji nawet najbardziej śmiałej wizji kuchni. Jej 25-letnie doświadczenie pozwoliło stworzyć silną światową markę, która zyskała zaufanie klientów w branży gastronomicznej. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie w dniu 24 lutego 2018 roku tytułu Platynowy HIT 2017. Zdobyte wyróżnienie w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym Hit Regionu firmy Komat stanowi wspaniały dowód na to, że jej działania i nieustanny rozwój na przestrzeni ćwierć wieku zostały docenione.
 
Wszystkich zainteresowanych produktami firmy Komat zapraszamy na stronę www.komat.com.pl
Komat Mieczysław Kozłowski
Romanowo Dolne 105
64-704 Romanowo Dolne
tel.: 67 255 98 20-21
fax: 67 255 98 22
e-mail:komat@komat.com.pl
www.komat.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut Belfood
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000