Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
V Jubileuszowa Gal...
Podsumowanie Targó...
Kolejny sukces fir...
Nowoczesne metody ...
Kongres Szefów Kuc...
Targi POLAGRA GAST...
Warszawski Festiwa...
Zwycięstwo linii b...
POSbistro na targa...
Targi EuroGastro ...
Targi FOOD-to-GO 2...
Wyjątkowe srebrne ...
Linia bufetów FRES...
Prawdziwe spotkani...
Najlepsi szefowie ...
Złote Medale MTP t...
Wakacyjne staże zw...
Akademia Inspiracj...
EuroGastro i World...
Za nami WorldFood ...
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Fanex
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Złote Medale MTP targów Polagra Gastro/Invest Hotel przyznane!


Dnia 9 sierpnia 2017 roku odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, który wybrał najbardziej innowacyjne produkty. Ze wszystkimi laureatami tego konkursu będzie można zapoznać się podczas bloku targów Polagra zaplanowanego na 25-28 września br.
 
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.
 
W tym roku Sąd Konkursowy przyznał cztery złote Medale, które zostaną zaprezentowane na ekspozycji targów Polagra Gastro/Invest Hotel. W gronie wyróżnionych firm znalazły się: EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Komat Mieczysław Kozłowski, PRO ASCOBLOC Sp. z o.o oraz MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG (zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o.).
 
Jak podkreślają organizatorzy targów, to jeszcze nie koniec zmagań o wyróżnienia targowe. Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali MTP wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie będzie możliwe w trakcie targów Polagra Gastro/Invest Hotel, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych do tego stoiskach – Strefa Mistrzów oraz za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.mtp.pl.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel, w ramach dobrze wypracowanej już formuły, ponownie dostarczą wielu  inspiracji dla przedstawicieli sektora HoReCa, a nowe koncepcje niewątpliwie będą stymulować branżę do dalszego rozwoju. Przedstawicielom gastronomii polecamy również zapoznanie z ekspozycją, odbywających się w tym samym czasie, targów Polagra Food, gdzie wystawcy zaprezentują wiele nowości oraz także produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP (lista laureatów targów Polagra Food znajduje się na: http://www.polagra-food.pl/pl/zloty_medal_mtp/o_laureaci_konkursu_o_zloty_medal_mtp_2017/).
 

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP targów:
 
1. JAX PROFESSIONAL Profesjonalny zestaw do mycia pieców konwekcyjno-parowych i grilli
EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Poznań
Pawilon 6A stoisko 34
Preparat JAX PROFESSIONAL 44 do mycia  pieców konwekcyjno-parowych z wbudowanym systemem mycia oraz do użytku ręcznego bazuje na wodorotlenku potasu, bardziej reaktywnym i skuteczniejszym niż NaOH. Mniejszy udział procentowy alkaliów, przy zachowaniu tej samej siły mycia, to mniejsza korozja komory i szyby pieca. Zawarty w produkcie rozpuszczalnik zwielokrotnia efekt. Do procesu płukania po myciu niezbędny jest JAX PROFESSIONAL 46 likwidujący alkaliczny odczyn płynu myjącego. Liczy się efekt i bezpieczeństwo!
 
2. Linia bufetów FRESH Komat Mieczysław Kozłowski, Romanowo Dolne Pawilon 6A stoisko 18

Firma Komat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała rodzinę bufetów FRESH. Bufety z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny. Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują zachowanie ich świeżości oraz walorów smakowych przez dłuższy czas.

3. Sterownik cyfrowy grzewczych urządzeń gastronomicznych PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., Syców Pawilon 6A stoisko 19
 
Nowość na rynku sterowania urządzeniami grzewczymi w gastronomii. Sterowanie Cyfrowe Ascobloc to gwarancja idealnej nastawy temperatury, łatwość utrzymania w czystości i najwyższe bezpieczeństwo pracy. Czytelny wyświetlacz pozwala w szybki sposób skontrolować nastawę w % w przypadku promienników halogenowych i w °C w przypadku grzałek. Panel sterowania zredukowany do naklejki plastikowej daje nieporównywalnie wyższą higienę w stosunku do konwencjonalnych gałek.

4. Zmywarka kapturowa M-iClean H MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG, Niemcy Zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o., Suchy Las, Jelonek Pawilon 6A stoisko 48

Zmywarka kapturowa zbudowana całkowicie od podstaw, która znacznie skróci czas pracy i pomoże zmniejszyć koszt mediów. Automatyczny kaptur, który zamyka się po wykryciu kosza i otwiera natychmiast po zakończonym procesie mycia. Personel może zająć się w tym czasie innymi zadaniami, nie martwiąc się, że nie zauważy końca procesu. Para nie przedostaje się do pomieszczenia, gdyż zostaje zassana przez komin zintegrowany z kapturem zmywarki, a ciepło odzyskiwane jest nie tylko w trakcie procesu mycia, ale także z wody odpływowej. Nowy wymiar zmywania – jesteś w raju zmywania.

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne. Lista ułożona alfabetycznie wg produktów.

Więcej informacji na www.polagragastro.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut Belfood
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000