Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Zwycięstwo linii b...
POSbistro na targa...
Targi EuroGastro ...
Targi FOOD-to-GO 2...
Wyjątkowe srebrne ...
Linia bufetów FRES...
Prawdziwe spotkani...
Najlepsi szefowie ...
Złote Medale MTP t...
Wakacyjne staże zw...
Akademia Inspiracj...
EuroGastro i World...
Za nami WorldFood ...
Międzynarodowe Tar...
MAKRO bliżej podha...
Michał Kuter i Ern...
Podsumowanie 7. Ta...
3-gwiazdkowy szef ...
MAKRO świętuje re-...
24. edycja Międzyn...
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Kocham Wodę
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
Hello Coffee
Menos
Caffetea
Fanex
Sokołów
Belfood
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
Preparat do pielęgnacji stali nierdzewnej firmy Emichem nagrodzony na Targach HORECA


Właściwa konserwacja sprzętów ze stali nierdzewnej to nie lada wyzwanie. Na pewno sprostają mu produkty do pielęgnacji i czyszczenia marki Zakłady Chemiczne Emichem P.P.

O wartości produktu w dużej mierze świadczy uznanie branży. Szczególnie poprzez przyznanie nagrody, jaką jest zwycięstwo w Konkursie na najlepszy produkt dla Hoteli i GastronomiiTargi HORECA® 2015. W tym roku w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne jako profesjonalny preparat do nabłyszczania i pielęgnacji stali nierdzewnej wyróżniony został produkt firmy Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. .
 
 
Prezentacja produktu podczas krakowskich targów spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Ci, którzy znają i rozumieją specyfikę czyszczenia stali nierdzewnej, doceniali brak smug oraz wszelkich niedoskonałości po użyciu preparatu.
 
O właściwościach oraz zaletach produktu najlepiej opowiada właściciel firmy, p. Michał Mierzwa: Czyszczenie stali nierdzewnej to z pozoru proste zadanie. Problem stanowią jednak smugi, które pozostawiają niemalże wszystkie preparaty. Przyczyną tego jest tzw. mikroporowatość stali nierdzewnej. Przez to powierzchnia wygląda zdecydowanie mniej atrakcyjnie. Nasz płyn natomiast bazuje na platformie wykorzystującej różne węglowodory, dzięki czemu smugi są niewidoczne, a efekt długotrwały. Co ważne: nasz środek nie zmienia wyglądu stali przez nadanie sztucznego połysku. Dla nas najważniejsze jest przywrócenie powierzchni pierwotnego wyglądu.
 
 
Ważną zaletą jest niezwykła wydajność preparatu. Dzięki temu, że do umycia całej powierzchni wystarczy minimalna ilość, produktem można cieszyć się przez wiele miesięcy. Doskonale sprawdzi się w przypadku urządzeń i maszyn ze stali nierdzewnej oraz zmywarek, szaf chłodniczych, czy innych powierzchni ze stali szlachetnej.

Zaufanie do zwycięskiego produktu budzi również 33 – letnie doświadczenie firmy na rynku. Oprócz preparatu do pielęgnacji stali oferta zawiera m.in. profesjonalne środki do odtłuszczania, zmywania, prania, czy mycia okien. Wszystkie są bezpieczne w użytkowaniu,  nie uczulają, a zaskakują  skutecznością. Firmę wyróżnia innowacyjność w podejściu do pielęgnacji stalowych powierzchni użytkowych. Marka dba nie tylko o wysoką jakość, ale i estetykę produktów. Produkty, które cieszą się największą popularnością wśród klientów, zostały wystawione w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne. Oprócz zwycięskiego preparatu były to: profesjonalny odtłuszczacz, środek usuwający przypalenia i tłuszcz oraz preparat do ręcznego mycia naczyń.
 
 
 
Nagrodzenie produktu Zakładów Chemicznych EmiChem P.P. na dorocznych targach HORECA to duże i ważne wyróżnienie. Samo wydarzenie przyciąga corocznie wielu przedstawicieli i działaczy branży oraz licznych producentów wyposażenia lokali gastronomicznych. Oficjalne dane potwierdzają, że z roku na rok rośnie liczba uczestników. W tym sezonie organizatorzy mają się czym pochwalić: w wydarzeniu uczestniczyło 50 akredytowanych dziennikarzy, a Bieg Kelnerów relacjonowany był w telewizji Polsat.
 
Ranga wydarzenia przydaje wartości nagrodom. To powoduje, że produkty firmy Zakłady
Chemiczne EmiChem
P.P. są nie tylko godne polecenia, ale i zaufania. Dowód? Rosnąca liczba stałych i zadowolonych klientów!
 
Sprawdź najnowszy katalog produktów Zakładów Chemicznych EmiChem P.P.
 

Zakłady Chemiczne EmiChem P.P.
ul. Główna 30A
61-007 Poznań
tel.: 601 765 163
fax: 61 820 84 22
e-mail: jax@jax.com.pl
www.jax.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Pizzola RATIONAL Smoker Gastromix Matlix Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Nektar Natura Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Na Lunch M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Tableart Tomasz Miszczak Komat Uzdrowisko Wysowa S.A. Iglotex Manitowoc Foodservice Fanex Lemonia
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000