Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Akademia Inspiracj...
EuroGastro i World...
Za nami WorldFood ...
Międzynarodowe Tar...
MAKRO bliżej podha...
Michał Kuter i Ern...
Podsumowanie 7. Ta...
3-gwiazdkowy szef ...
MAKRO świętuje re-...
24. edycja Międzyn...
Kongres Szefów Kuc...
Targi WorldHotel 2...
Targi Polagra R...
Premiera nowych ur...
IV edycja Targów G...
Festiwal Oscypka n...
Czwarty dzień VII ...
Trzeci dzień VII E...
Europejskie Targi ...
Europejskie Targi ...
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
RATIONAL
Robot - Coupe
Smoker
Tableart Tomasz Miszcz...
POSbistro
Espiga
M&M Gastro
Artykuły spożywcze
Pizzola
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
PAPSTAR pure po raz kolejny doceniony na targach EuroGastro!


W branży gastronomicznej coraz popularniejszy staje się trend eko. Objął on nie tylko zawartość talerzy, ale również naczynia, w których serwowane są dania. W ten nurt doskonale wpisuje się firma PAPSTAR z systematycznie rozwijającą się linią produktów PAPSTAR pure z trzciny cukrowej.
 
Produkty z tej linii wykonane są z tzw. bagassy, czyli esencji otrzymywanej z wyciskania trzciny cukrowej. Bagassa to produkt uboczny powstający przy produkcji cukru. Po oczyszczeniu i odpowiedniej obróbce uzyskana masa zostaje przetworzona na produkty. Warto dodać, że trzcina cukrowa to surowiec odnawialny w krótkim czasie z uwagi na szybki proces wzrostu, wystarczy rok w porównaniu do 12 lat dla pozyskania surowca z drewna. Ważną – z punktu widzenia dbałości o środowisko – cechą produktów PAPSTAR pure z trzciny cukrowej jest także ich kompostowalność i biodegradowalność.
 
 
W skład asortymentu PAPSTAR pure z trzciny cukrowej wchodzą kubki, miski, zamykane pojemniki na żywność oraz okrągłe i kwadratowe talerze. Te ostatnie otrzymały wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt na ubiegłorocznych targach gastronomicznych EuroGastro. Co więcej, poszczególne produkty i cała linia projektowane są tak, aby zaspokoić zróżnicowane oczekiwania klientów.
 
 
Jakość i ideę akcesoriów do Fingerfood marki PAPSTAR pure doceniło jury podczas 20. Międzynarodowych Targów EuroGastro 2016. W kategorii Sprzęt i akcesoria dla cateringu PAPSTAR nie miał sobie równych i zdobył główną nagrodę podczas wieczornej gali zwycięzców.
 
 
Asortyment z trzciny cukrowej to tylko fragment szerokiej oferty linii PAPSTAR pure. Należą do niej również pojemniki i naczynia wykonane z kartonu ze świeżych włókien, drewniane sztućce czy bibułowe serwetki. Wykorzystywane tworzywa są ekologiczne, ponieważ firma stawia na ochronę środowiska oraz zrównoważony rozwój.

Markę PAPSTAR i jej dbałość o środowisko wyróżnia również kolekcja serwetek ROYAL Collection oraz biodegradowalne i kompostowalne obrusy ROYAL Collection Plus wykonane z mieszanki bibuły, pulpy i wiskozy z powłoką PLA.
 
 
PAPSTAR to firma z wieloletnią historią i tradycjami, działająca na terenie całej Europy. Za główny cel stawia sobie realizację potrzeb klientów i zrozumienie zmieniającego się rynku. Ze swoimi produktami dociera zarówno do profesjonalistów branży HoReCa, jak i detalistów. PAPSTAR to firma stosująca holistyczne podejście do biznesu. Oznacza to również, że przyjmuje odpowiedzialność za środowisko naturalne, w którym funkcjonujemy. Odpowiedzią na ekologiczne trendy jest m.in. linia produktów PAPSTAR pure.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy PAPSTAR oraz na stronie: www.papstar.com

PAPSTAR Polska Sp. z o.o.
64-320 Niepruszewo
Modrzewiowa 5
tel.: 61 61 07 282
fax: 61 61 07 280
e-mail: biuro@papstar.com
www.papstar.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Pizzola RATIONAL Smoker Nektar Natura Menos Mazowiecka Grupa Szkoleniowo – Doradcza Werner & Mertz Gaspol Artek Barson Uzdrowisko Wysowa S.A. Secpol Watersystem Reinex Barry Callebaut Belgium`s Best easyFairsŽ Poland CTK Doram Piórex Manitowoc Foodservice LMS Online Sp. z o.o. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Voigt Caffetea Zakłady Chemiczne EmiChem P.P.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000