Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Zwycięstwo linii b...
POSbistro na targa...
Targi EuroGastro ...
Targi FOOD-to-GO 2...
Wyjątkowe srebrne ...
Linia bufetów FRES...
Prawdziwe spotkani...
Najlepsi szefowie ...
Złote Medale MTP t...
Wakacyjne staże zw...
Akademia Inspiracj...
EuroGastro i World...
Za nami WorldFood ...
Międzynarodowe Tar...
MAKRO bliżej podha...
Michał Kuter i Ern...
Podsumowanie 7. Ta...
3-gwiazdkowy szef ...
MAKRO świętuje re-...
24. edycja Międzyn...
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
RATIONAL
Robot - Coupe
Smoker
GRILL KAMADO
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Hello Coffee
Iglotex
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Menos
Caffetea
Fanex
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Targi i wystawy
PAPSTAR pure po raz kolejny doceniony na targach EuroGastro!


W branży gastronomicznej coraz popularniejszy staje się trend eko. Objął on nie tylko zawartość talerzy, ale również naczynia, w których serwowane są dania. W ten nurt doskonale wpisuje się firma PAPSTAR z systematycznie rozwijającą się linią produktów PAPSTAR pure z trzciny cukrowej.
 
Produkty z tej linii wykonane są z tzw. bagassy, czyli esencji otrzymywanej z wyciskania trzciny cukrowej. Bagassa to produkt uboczny powstający przy produkcji cukru. Po oczyszczeniu i odpowiedniej obróbce uzyskana masa zostaje przetworzona na produkty. Warto dodać, że trzcina cukrowa to surowiec odnawialny w krótkim czasie z uwagi na szybki proces wzrostu, wystarczy rok w porównaniu do 12 lat dla pozyskania surowca z drewna. Ważną – z punktu widzenia dbałości o środowisko – cechą produktów PAPSTAR pure z trzciny cukrowej jest także ich kompostowalność i biodegradowalność.
 
 
W skład asortymentu PAPSTAR pure z trzciny cukrowej wchodzą kubki, miski, zamykane pojemniki na żywność oraz okrągłe i kwadratowe talerze. Te ostatnie otrzymały wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt na ubiegłorocznych targach gastronomicznych EuroGastro. Co więcej, poszczególne produkty i cała linia projektowane są tak, aby zaspokoić zróżnicowane oczekiwania klientów.
 
 
Jakość i ideę akcesoriów do Fingerfood marki PAPSTAR pure doceniło jury podczas 20. Międzynarodowych Targów EuroGastro 2016. W kategorii Sprzęt i akcesoria dla cateringu PAPSTAR nie miał sobie równych i zdobył główną nagrodę podczas wieczornej gali zwycięzców.
 
 
Asortyment z trzciny cukrowej to tylko fragment szerokiej oferty linii PAPSTAR pure. Należą do niej również pojemniki i naczynia wykonane z kartonu ze świeżych włókien, drewniane sztućce czy bibułowe serwetki. Wykorzystywane tworzywa są ekologiczne, ponieważ firma stawia na ochronę środowiska oraz zrównoważony rozwój.

Markę PAPSTAR i jej dbałość o środowisko wyróżnia również kolekcja serwetek ROYAL Collection oraz biodegradowalne i kompostowalne obrusy ROYAL Collection Plus wykonane z mieszanki bibuły, pulpy i wiskozy z powłoką PLA.
 
 
PAPSTAR to firma z wieloletnią historią i tradycjami, działająca na terenie całej Europy. Za główny cel stawia sobie realizację potrzeb klientów i zrozumienie zmieniającego się rynku. Ze swoimi produktami dociera zarówno do profesjonalistów branży HoReCa, jak i detalistów. PAPSTAR to firma stosująca holistyczne podejście do biznesu. Oznacza to również, że przyjmuje odpowiedzialność za środowisko naturalne, w którym funkcjonujemy. Odpowiedzią na ekologiczne trendy jest m.in. linia produktów PAPSTAR pure.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy PAPSTAR oraz na stronie: www.papstar.com

PAPSTAR Polska Sp. z o.o.
64-320 Niepruszewo
Modrzewiowa 5
tel.: 61 61 07 282
fax: 61 61 07 280
e-mail: biuro@papstar.com
www.papstar.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker GRILL KAMADO Gastromix Matlix Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System inEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Fanex Lemonia Belgium`s Best Sokołów Mazowiecka Grupa Szkoleniowo – Doradcza M&M Gastro Menos Steinberg Werner & Mertz
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000